Jivo Chat Eklentisi

Burada size şu an web sitemde mevcut olan canlı chat eklentisini tanıtacağım. Sitenize gelen ziyaretçileri cep telefonunuza indirdiğiniz uygulama sayesinde takip edebilir ve soruları kısa sürede yanıtlayabilirsiniz.

[toc content=".entry-content" anchor-text="#"]

Canlı destekten daha fazlası

JivoChat – web siteniz ve sosyal ağlarınız üzerindeki müşterilerinizle olan iletişiminizi yönetmeniz için mükemmel bir araçtır.

Aynı zamanda, dönüşüm artırıcı özellikleriyle, site ziyaretçilerinizi mutlu müşterilere çevirmenizi sağlar.

Anında Geri-aramalar

Ziyaretçilerinize arama seçeneğini de sunun

Sohbet etmeyi tercih etmeyen ziyaretçileriniz için de kolay bir seçenek hazırladık. Dilerlerse anında, dilerlerse ileri tarihli arama talep etmeleri çok kolay.

İki çözüm bir arada: canlı yazışma ve aramalar.

 

 

Akıllı sohbet davetleri

Tüm sohbetlerin yaklaşık %70’i akıllı sohbet davetleri ile başlar. Koşulları belirleyerek, doğru zamanda doğru şekilde ziyaretçinize yaklaşabilirsiniz.

“Satın alma sayfasında 20 saniyeden fazla beklerse şu mesajı göster:” “Merhaba! Ödeme konusunda yardıma ihtiyacınız mı var?”

İletişiminizi yönetin

Ekibinizi yönetin

JivoChat Kontrol Paneli sayesinde, web sitenizde neler olduğu hakkında her zaman haberdar olun. Tüm iletişim kanallarındaki temsilcilerinizin durumunu gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve ilgili raporları, istatistikleri ve daha fazlasını alabilirsiniz.

Temsilci üretkenliği

Bir telefon görüşmesine kıyasla, bir temsilci aynı anda birçok müşteriyle iletişim sürdürebilir. Uygulamalarımızda özellikle temsilci üretkenliğini artırmaya yönelik ek özellikler sağladık.

Sohbet aktarma, sohbete temsilci davet etme, taslak cevaplar, yazım önerileri, cobrowsing ve daha nicesi!

Takımınızın verimliliğini arttırın

Canlı ziyaretçi takibi

JivoChat temsilci uygulamasında sitenizde neler olduğunu gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz. Ziyaretçileriniz kimle konuşuyor, nereden geliyorlar ve ne yapıyorlar.

Ziyaretçilerinizi izleyin

Çoklu iletişim kanalı

Tüm iletişiminizi tek yerde toplayın

Satışları arttırmak için müşterilerle çeşitli iletişim kanallarını kullanmak gerekir. Jivo, hepsini tek bir yerde sunar. Facebook, Telegram, Viber, e-posta destek hattınız, web siteniz ve hatta mobil uygulamanızdan gelen mesajlar doğrudan JivoChat uygulaması üzerinden cevaplanabilir. Bu sayede birçok uygulama yerine tek uygulama ile tüm iletişiminizi yönetebilirsiniz

Mobil sohbet penceresi

Mobil sitenizde de şık bir canlı destek seçeneği

JivoChat mobilde de tam uyumlu çalışır. Mobil sitenizde canlı destek sunarak daha da fazla dönüşüm elde edersiniz. İçinde her türlü iletişim şekli var: Telefon, Sosyal Ağlar ve Sohbet.

Otomatik çevirmenle dil bariyeri yok

JivoChat tercümanı ile, diğer ülkelerden gelen sohbetlere cevap vermek için diğer dillerde uzmanları işe almanıza gerek yoktur. Temsilciniz, uygulamada yalnızca bir tık ile her an ve her dilde müşterilere hizmet verebilecek.

Sonuç garantili hizmet

Müşteri dönüşümünde artış

Günümüzde insanlar aramaktansa yazmayı tercih ediyor ve canlı destek online işletmeler için bir güven standardı. Birçok müşteri için canlı yazışma psikolojik olarak daha kolay ve daha hoş bir temas şeklidir. Ek olarak, “akıllı sohbet davetleri” sayesinde, şüpheleri olan ziyaretçiler konuşmaya davet edilecek ve böylece onları müşterileriniz yapmaktan alıkoyan engelleri aşabileceksiniz.

Müşteri sadakatinde artış

Sohbet yoluyla müşteri hizmeti, hizmet kalitesi konusunda endişe eden şirketler için bir standart haline geliyor. Canlı destek sağlayarak, işletmeler müşterilerine daha yakın hale gelir ve müşterileriniz bunu kesinlikle takdirle karşılayacaktır. Sorun yaşadıklarında çözümün bir mesaj uzaklıkta olduğunu hissettirebilmek, aidiyet duygusunu tetikleyecek.

Daha verimli ve karlı olun

Telefonla desteğe kıyasla, temsilcileriniz daha fazla potansiyel müşteriye aynı anda ve kalite kaybetmeden hizmet edebilir. Müşteri memnuniyetini ve dönüşümünü artırmak da size artan verim ve karlılık olarak geri döner.

Daha ucuza en iyisi

Sınırsız sohbet, sınırsız site

Sohbet geçmişi

Düzenlenebilir tasarım

Akıllı sohbet davetleri

Senelik alındığında PRO temsilci başına

aylık tutar

65 TL

ÜCRETSİZ PRO ÜCRETSİZ PRO

Ziyaretçi iletişim bilgisi toplama

Canlı ziyaretçi takibi

Dosya aktarımı

Mobil uygulama

Ziyaretçi yazımı öngösterimi

Sosyal iletişim kanalları

Sohbet aktarımı

Geri-aramalar

Otomatik çevirmen

Taslak cevaplar

JivoChat logosunu gizleme Co-browsing

Google Analytics entegrasyonu

Temsilci profil resmi

SSL şifreleme

Sohbet aktarımı

CRM entegrasyonu

Departmanlar

7/24 Canlı Destek hattı

Detaylı ziyaretçi bilgisi

ÜCRET İADE GARANTİLİ

Profesyonel sürüm yapacağınız en akıllıca yatırım olacak

Akıllı sohbet davetiyeleri dönüşümleri artırır

Akıllı davetiyeler, sitenizdeki etkileşimleri ve dönüşümleri üçe katlar. Her sayfa için farklı koşullarla tetiklenecek farklı mesajlar yapılandırabilirsiniz. Örneğin anasayfada ilk kez gelen ziyaretçiye “Merhaba, ilk gelişinize özel indirim kodu” ya da ikinci kez gelen ziyaretçiye “Tekrar hoşgeldiniz!” ya da kendi müşterinize “Merhaba, bugün nasılsınız?” mesajı gösterebilirsiniz.

Dilediğiniz yerden canlı destek verin

iOS ve Android mobil uygulaması, müşterilerinizin sohbetlerine telefonunuzdan veya tabletinizden istediğiniz zaman yanıt vermenizi sağlar. Her zaman bağlı kalın ve müşterilerinizi kaçırmayın!

Ziyaretçinin yazdıklarını önden görüntüleme

Temsilciniz, ziyaretçi mesajını göndermeden önce anlık olarak yazdıklarını görebilir. Bu, yanıt süresini azaltmaya ve ekip verimliliğini artırmaya yardımcı olur.

Profesyonel sürüm yapacağınız en akıllıca yatırım olacak

Ekibinizi en iyi şekilde yönetin

Raporları kullanarak çalışanlarınızın mesai saatlerini, müşteri yanıt süresini ve diğer parametreleri kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, çalışanların iş kalitesinin değerlendirilmesi de dahil olmak üzere, son 2 ay içinde yapılan tüm sohbetlerin geçmişine erişebilirsiniz.

Taslak cevapları kullanın, kendinizi tekrarlamayın

Operatörler, sıkça sorulan soruları tek bir tıklamayla cevaplayabilir. Bu, tepki süresini önemli ölçüde azaltır ve aynı mesajı tekrar tekrar yazmak zorunda kalmazlar.

İşaretleyici ile ziyaretçinize yön gösterin

İşaretleyici özelliğini kullanarak, temsilcileriniz ziyaretçilere sitenizin ilgili kısımlarını işaretleyerek ve yorumlar bırakarak onları yönlendirmeye yardımcı olur. Bu sayede sitede kaybolan ya da bir sonuca varamayan ziyaretçilerinize kolayca yardımcı olursunuz.

Kendimize güvenimiz tam

Amacımız işinizi büyütmenize yardımcı olmak

JivoChat dünya çapında 250.000 üzeri kullanıcısı ile segmentinin en hızlı büyüyen ve en popüler çözümü. Türkiye’de de 2017 itibariyle faaliyette olan JivoChat, Türkiye’de Türk ekibiyle en popüler canlı destek sistemi.

Referanslarımız

Uluslararası bir ekip

7 yılın tecrübesi

Hikayemiz, Ocak 2012’de, e-ticaretteki güven eksikliğini fark ettiğimizde başladı. Gerçekten konforlu, kullanımı kolay ve uygun maliyetli bir araç için her gün çalışmaya devam ediyoruz.

Bugün JivoChat, farklı ülkelerden ve kıtalardan bir işbirliği ekibine sahiptir. Misyonumuz, şirketiniz ve müşterileriniz arasındaki iletişimi daha kolay ve daha verimli hale getirmektir.

Jivochat Resmi Partneriyim, buradan indirip deneyebilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top