Hakkımızda

Sem Bilişim 2005 yılında kuruldu. En iyi WordPress sitesini oluşturmak için yola çıktık ve bu bizim sözümüz. 

Hakkımızda

Sem Bilişim 2005 yılında kuruldu. En iyi WordPress sitesini oluşturmak için yola çıktık ve bu bizim sözümüz. 

    Hayalindeki sürüşü inşa eden bir araba tutkunu hayal edin. Yaptığımız işi seviyoruz ve maksimum hız sağlamak için sunucularımızda ince ayar yapmaya biraz takıntılıyız. Şirketimizin tam kontrolünü elimizde tutabilmek için işimizi sıfırdan başlattık. Bu, sürekli olarak yenilik yapmamızı ve değerlerimizi ve müşterilerimizin değerlerini gerçekten ilk sıraya koymamızı sağladı.

  Sem Bilişim’i müşterilerimiz işletmelerinin otomatik ölçeklendirmeye, verileri için son teknoloji güvenliğe, benzersiz performansa ve son derece hızlı desteğe ihtiyacı olduğu için seçiyorlar.WordPress konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz ve tüm bu bilgi birikimimizi bugün mevcut olan en iyi yönetilen barındırma çözümünü oluşturmaya ve WordPress web sitesi oluşturmaya harcadık.

  Web sitenizin göz açıp kapayıncaya kadar yüklenmesini sağlamak için  en son teknolojileri kullanıyoruz. Tam kaynak izolasyonu, otomatik ölçeklenebilirlik ve yüksek kullanılabilirlik özelliklerine sahiptir. Saldırıları ve kötü niyetli niyeti durdurmak için aktif ve pasif önlemler. Çalışma süresi, ücretsiz DDoS koruması ve azaltma, yazılım tabanlı kısıtlamalar, SSL desteği ve donanım güvenlik duvarları için sürekli izleme. Sonuç olarak: siteniz 7/24 izlenir ve güvence altına alınır.

Sem Bilişim olarak, sunucu donanımımızdan çalıştırdığımız yazılıma kadar yalnızca en iyi teknolojiyi kullanıyoruz. Hangi geliştirme yazılımını kullanırsanız kullanın, her zaman en son  sürümlerini yükleyeceğiz ve güncelleyeceğiz.

Web siteniz için endişelenmek için daha az, işinizi büyütmek için daha fazla zaman harcayın. İster sitenizi taşıyın, ister ani bir trafik artışıyla karşılaşıyor olun; Sem Bilişim, yolun her adımını ele aldı. Her 2 dakikada bir barındırdığımız tüm web sitelerinin durumunu kontrol ediyoruz. Bu, sitelerinizin her biri için her gün 7/24 çek edildiği anlamına gelir. Çalışma süresi kontrollerimiz, sorunlara çok sayıda ziyaretçiyi etkilemeden önce önlem almamızı sağlar. Destek çabalarımızda proaktif olmamızı sağlar. Hızlı ve bilgili destek sağlamak, ilk günden beri bir numaralı önceliğimiz olmuştur. Komut dosyasıyla yazılmış yanıtlar yerine, size yardımcı olmaya 7/24 hazır olan gerçek WordPress uzmanlarımız var.

Müşterilerimizin deneyimi her şeyden önce gelir. Müşterilerimizi seviyoruz ve müşterilerine değer veren ve onlara adil, misafirperver ve saygılı davranan bir şirket olarak bilineceğiz.

Ekibimiz WordPress’i akıcı bir şekilde konuşuyor, sorun giderme, sunucu bakımı, tema ve eklenti oluşturma ve bakım konularında deneyime sahip, WordPress çekirdeğine ve daha fazlasına katkıda bulunuyor !

Semiha özmen

Kurucu & CEO

Sem Bilişim olarak 2005 yılından itibaren, müşterileriniz ile ilk iletişim kurduğunuz platformu, Web Sitenizi tasarlıyoruz ve danışmanlık veriyoruz.

Bu alanda 15 yılı aşkın tasarım ve danışmanlık deneyimine sahibiz ve şunlara ulaşmak için çabalıyoruz: gelişmek, güçlenmek, imkan tanımak ve sürdürmek.

Web Tasarım ihtiyaçlarınız için tek adres olmaya devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Scroll to Top